Zajímáte se o Bullet Journal?

Tvorba diáře, nápady a zkušenosti ...


Chtěla bych Vám představit můj nový diář, kterého jste si asi už na Instagramu všimli. Jedná se o značku Filofax a jeho aktuální, velmi povedenou, kolekci Confetti! :o)

Nový měsíc, další týden, čisté listy v Bullet Journal. :o) A já přemýšlím, jak je zaplnit, co se mi osvědčilo v minulých měsících a co nového bych mohla vymyslet. Někdy to vím hned, jindy hledám inspiraci. Výjimečně se stane, že plánování odložím, protože prostě "není nálada". Ale to se mi stalo opravdu asi jen dvakrát. Psaní diáře, tvorba Bullet...

Začátečníci váhají, jaké psací potřeby zvolit k tvorbě Bullet Journal a určitě to není zbytečná otázka. Vybrat si dobré a kvalitní psací potřeby je základ!

Při psaní Bullet Journal nebo osobního deníku si tak trochu píšete "svůj vlastní příběh". Příběh, který je jen Váš... Jedinečný, neopakovatelný a nikým nenapodobitelný!

Už jste párkrát začali s plánováním nebo psaním osobního deníku a nikdy Vám to dlouho nevydrželo? Určitě není dobré se do psaní nutit, ale pokud Vás to zaujalo, bavilo a máte chuť, nevzdávejte to!

Bullet Journal je kreativní zápisník, kde si své poznámky zapisujete pomocí nejrůznějších značek a symbolů. Tedy taková byla původní myšlenka Rydera Carolla, designera z New Yorku, který založil metodu Bullet Journal. A o tom, že to byl nápad přímo výborný, svědčí hlavně to, že je rozšířený po celém světě. Je to trend dnešní doby ve světě...