Gelová pera s motivem zvířátek

29.03.2021

Gelových per najdete v papírnictvích spoustu a jsou určitě různé kvality. Většina z nich má klasický vzhled... Barevné plastové tělo, vršek nebo vysunovací hrot, občas obrázek či třpytky. Prostě klasika a vlastně trochu nuda... Tedy dokud jsem neviděla "FANCY gelová pera" českého výrobce MFP paper. 

Fancy gelová pera Vás zaujmou na první pohled svojí "hravostí". :o) Jsou v gumovém provedení a "vyčnívají" nejen svým vzhledem, ale i délkou (cca 21 cm). Na konci mají roztomilý obličej s motivem zvířátek, kaktusů nebo ovoce.

Co si budeme povídat, jsou určené nejspíš dětem, ale to mně vůbec nevadí. :o) Mám ráda netradiční a milý vzhled psacích i kancelářských potřeb.

V pastelové kolekci si můžete vybrat mezi kočkou, myškou, jednorožcem nebo kaktusem. Cena pera začíná na 35 Kč a koupit ho můžete v různých papírnictvích nebo přímo u výrobce na webu - TADY

Podívejte se sami, jak jsou úžasné...

Mně se nejvíc líbí kočka. "Pracovně" jsem si toto pero nazvala "čiči pero" a je k dostání ve čtyřech odstínech: růžová barva, oranžová, modrá a fialová. Ukončení gelového pera ve tvaru kulaté a roztomilé hlavičky, k tomu jemné barvy, které nenarušují další vzory... To je lákavá kombinace. Já je musela mít všechny! :o)

Pero má příjemný úchop, gumový povrch je zajímavý oproti tradičnímu plastu a díky gelové náplni se s ním dobře píše. Barva náplně je hezky modrá, nijak nevynechává. Linka i kovový hrot jsou tenké. Jak jsem již psala, pero je mírně delší než klasické psací potřeby, ale i kdyby z penálu "vykukovalo", nikomu to nevadí... Ani paní učitelce jistě ne. :o)

Ostatní motivy jsou také "cute". Myšky jsou skvělé, kluci nejspíš ocení tyrkysový kaktus a pro menší holky jsou ideální jednorožci. 

Tím, že je pero delší a gumové, konec s hlavou zvířátka se při psaní mírně ohne a jemně se pohybuje s Vaší rukou. Nijak to ale nepřekáží, protože pohyby jsou jen lehké a s perem se píše hezky. Děti jsou z nich nadšené (osobně "testováno na dětech" - nechtěly je vrátit). :o) Cena výborná a inkoust má pěknou modrou barvu, nedělá žádné problémy. Takže za mě palec nahoru.