Kreativní sada pro tvoření

27.03.2021

Fixy a zvýrazňovače mají v dnešní době velké využití. V tomto článku Vám představím jak fixy, tak zvýrazňovače a ještě navíc lakové popisovače značky Edding... Vše je součástí překrásné sady "Pastel Celebrations", která je plná pastelových barev a je vhodná pro všechny, kteří rádi tvoří, malují a vyrábí.  

Set obsahuje celkem tři druhy psacích potřeb, které lze koupit také samostatně. Tady je máte všechny v jednom balení a využít je můžete na nejrůznější činnosti i materiály, což je velká výhoda. V pěkném balení najdete celkem 15 psacích potřeb díky kterým můžete například psát diář, malovat pohlednice, využít je ve škole na zápisy nebo podtrhávání, ale také s nimi vyrábět krásné dárky pro radost sobě i druhým.

Kolekce "Pastel Celebrations" obsahuje:

  • 6 fixů
  • 5 mini zvýrazňovačů
  • 4 lakové popisovače

Fixy Edding:

Jsou to fixy vhodné k psaní na papír. Já je docela často používám na barevné poznámky do diáře. Celkem je zde 6 pastelových barev: růžová, fialová, modrá, zelená, žlutá a šedá. Fixy mají sílu stopy cca 1 mm a nepropíjí se. Moc se mi líbí jejich design. Černé tělo fixy se stříbrnými nápisy je kontrastní oproti poloprůhlednému, jemnému vršku. Fixy jsou úzké, dobře skladné a hezky se drží. Hrot je klasický, pevný a netřepí se. Ráda s nimi píšu a využívám všech 6 odstínů, protože není žádný, který by se mi nelíbil. :o) Všechny barvy jsou jemné a přitom zářivé. 

Mini zvýrazňovače:

Tyto mini zvýrazňovače jsou roztomilé svojí "velikostí". Jsou to nejmenší zvýrazňovače, které mám (necelých 6 cm). Díky tomu, že jsou malé, mají také menší stopu (1-3 mm) ve srovnání s většími zvýrazňovači. Opět mají pastelové, zářivé barvy. Samostatně jsou k dostání také v neonových odstínech, ale já stejně dávám přednost jemnějším odstínům. Bezvadně je využijete na cestování nebo jsou super skladné do penálu, do tašky notebooku, do kabelky, atd. (Oproti klasickým zvýrazňovačům zabírají výrazně méně místa). V sadě najdete 5 barev: žlutá, růžová, fialová, modrá a zelená.

Lakové popisovače:

Další součástí sady jsou 4 lakové popisovače v barvách: růžová, žlutá, zelená a modrá. Jejich největší výhoda je super krycí schopnost, takže je můžete použít na tmavé i světlé povrchy. Využít je můžete na spoustu materiálů a to doma i venku (například na kov, sklo, plast, dřevo, karton nebo kůži). Já si plánuji pomalovat stojánek na tužky a květináč, aby mi to "ladilo". A potom taky obal na tablet i mobil, což by mohlo být "super cool" :o) a pokud se mi to podaří, ukážu Vám na Instagramu fotku, nebo ji časem dodám k tomuto článku. Jestli to ale nedopadne dobře, tak to raději nebudu připomínat. ,o)

Sada je prostě bezva a kreativci si s ní určitě budou vědět rady. Největší plus vidím právě ve všestranném použití. Navíc je krásně zabalená, takže i jako dárek určitě potěší. Bonusem je to, že z se dá z balení udělat praktický stojánek. Psací potřeby tak můžete mít vystavené přímo na stole, pěkně porovnané a nebudou Vám zabírat místo jinde.

Můžete ji koupit v papírnictvích nebo online... Například TADY a s heslem FIXUJEME je navíc 5% sleva. Na stejném eshopu koupíte také samostatně fixy nebo jen mini zvýrazňovače či různé lakové popisovače.