PASTELINi

06.03.2021

Pastelový svět miluje pastelové barvy. To je jasné! A tak jsem nemohla přehlédnout kolekci PASTELINI, která není žádnou letošní novinkou, ale naopak se stala úspěšnou stálicí v obchodech s kancelářskými doplňky a v papírnictvích.

PASTELINi je kolekce společnosti KARTON P+P, která je českým výrobcem školních a kancelářských potřeb s více než 25 lety zkušeností. Právě to, že se jedná o českou výrobu, je další plus této krásné kolekce. Najdete ji nejen v České republice, ale úspěchy má také v dalších státech Evropy. Jak je vidět, tak kouzlo pastelových barev nemá hranice a PASTELINi se líbí všude a všem. Také samotný název této zářivé kolekce je velmi trefný a hravý. 

Kolekce PASTELINi se povedla a mě nepřestává bavit!

V tuto chvíli najdete v obchodech pět světlých odstínů... Žlutou, růžovou, fialovou, modrou a zelenou barvu. Samozřejmě vše v jemných, pastelových odstínech. 

Novinkou je, že se tato kolekce brzy rozšíří o další barvy. Takže, kdo je milovníkem PASTELINi, má se určitě na co těšit. :o)

A jaké výrobky v kolekci PASTELINi najdete?

Je toho opravdu hodně... Může mít například diáře, bloky, sešity, ale také další doplňky pro Vaši pracovnu či kancelář. Kolekci PASTELINi využijí školáci, ale i dospělí. Je natolik univerzální, že si v ní vybere každý. 

Pokud hledáte pořadače, desky, obálky nebo podložky na pracovní stůl, najdete je v PASTELINi barvách také. Stejně tak sortiment pro psací potřeby, jako jsou etue pouzdra či kelímky na tužky.

Kolekce PASTELINi nabízí také výrobky mimo kancelářský sortiment a jeho zaměření ocení hlavně dívky, slečny a ženy. Svoji pastelovou kolekci můžete rozšířit například o zrcátko, manikúru, dámskou peněženku či kosmetickou taštičku, kterou bych já například klidně využila opět na tužky či malý diář. :o)

Jaké barvy si vybrat?

To není naštěstí složitá otázka... Hezké jsou všechny a výborně se kombinují!

Můžete si vytvořit jednobarevné sady pro Vaše poznámky, jako jsem to udělala já (na fotkách výše). Nebo si naopak můžete pořídit produkty z této kolekce a každý v jiné barvě. Váš pracovní stůl se v takovém případě promění v duhový koutek, který Vás bude lákat ke kreativitě a povzbuzovat k dobré náladě.

Barevné třídění může určitě pomoci ke snadné orientaci. Například žlutá barva pro jeden typ dokumentů nebo školní předmět, zelená zase pro jiný... Hned pak víte, po čem sáhnout a ve věcech máte pořádek, což se cení. :o)

PASTELINi je tedy nejen vizuálně velmi povedená, česká kolekce kancelářských a školních potřeb, ale navíc je i praktická a cenově dostupná... A to je plus!