Razítkujete?

09.05.2021

Razítka k tvorbě diáře patří stejně jako například samolepky. Jsou zde k tomu, aby člověku usnadnily plánování, mohou hezky motivovat a navíc diář "vyzdobí". Další výhodou je, že šetří čas a je to vlastně docela zábava.

Na mém Instagramu jste mohli zahlédnout roztomilá razítka značky COLOP. Menší razítko Little NIO nebo jeho většího "bráchu" - razítko NIO

Oba typy koupíte na e-shopu RAZYTKA.CZ. (Navíc zde objevíte také razítka na tělo, takže komu se líbí tetování nebo chce být v létě "in", zaujme ho novinka LaDot.) Ale teď zpátky k "papírovému" razítkování... :o)

V tomto článku Vám představím razítko Little NIO, které používám k diářování, ale i dalším kreativním činnostem jako je výroba "to do listů", přání k narozeninám, označení štítků nebo ke scrapbookingu...

Little NIO je razítko 10 v 1. Jde o skvělý nápad a praktické razítko, které baví děti i dospělé. Balení obsahuje 1 razítko Little NIO, plus 10 vyměnitelných motivů. Součástí je také plastová pinzeta, což je kouzelné a z razítkování se stane zábava.

Co Vás zaujme na první pohled je design razítka. Malý, bílý panáček s roztomilým obličejem... Vizuál se neskutečně povedl! :o) Mám ráda jednoduché, přitom funkční věci, které jsou navíc designově dobře a zajímavě zpracované. A přesně to splňuje razítko Little NIO. Podívejte se sami...

Na výběr je mnoho druhů. Můžete si vybrat sadu Bullet Journal, Handmade, Láska, Mimi, Kuchyně, Svatba, Učitel a další... Na videu uvidíte sady v reálu...

Výhodou je, že natištěné obrázky jsou obrysové, takže když si vezmete barevné popisovače, fixy nebo pastelky, můžete je vybarvit a stejnou barvou dopsat detailní poznámky... Takže si během okamžiku barevně sjednotíte obrázky i písmo. 

Nebo si můžete dokoupit barevné polštářky a měnit je podle chuti a potřeby. Máte na výběr ze dvou typů sad - základní barvy (tmavě modrá, zelená, žlutá, oranžová) nebo pastelové barvy (bordó, starorůžová, blankytná, tyrkysová). V balení jsou vždy 4 různé barevné polštářky a diář se díky nim úplně rozzáří. :o) 

Razítka rychle zasychají, což je velká výhoda, ale samozřejmě je lepší chvilku počkat a mít tak jistotu, že obrázek zůstane neporušený. Lze je snadno umývat, takže sadu můžete uchovávat stále čistou. Balení je praktické. Razítko je velké cca 6 cm a bez problému jej můžete vzít s sebou do školy nebo do práce. Všech 10 motivů je uloženo v praktické mini krabičce, kde má každý motiv své místo.  

Za mě je Little NIO super hračka pro děti i dospěláky. :o)