Tipy, recenze a nákupy

Psací potřeby, diáře a další nutnosti ...


Razítkujete?

09.05.2021

Razítka k tvorbě diáře patří stejně jako například samolepky. Jsou zde k tomu, aby člověku usnadnily plánování, mohou hezky motivovat a navíc diář "vyzdobí". Další výhodou je, že šetří čas a je to vlastně docela zábava.

Italská značka Legami a japonská firma Iwaco v jednom článku? Ptáte se, jak to spolu souvisí a proč zrovna toto spojení přes půl světa?

Ráda bych Vám představila dlouho očekávanou a stále "horkou" novinku značky Edding. Jde o sady akrylových popisovačů, které se v tuto chvíli teprve dostávají do prodeje. Velmi bych za ně chtěla poděkovat značce Edding, která mi je zaslala jako dárek a jsem jedna z prvních, která je tak měla v rukou. Je mi ctí a moc si toho vážím! Pokud...

Značku STABILO nemusím jistě blíže představovat. Možná máte některé produkty doma. Jistě znáte zvýrazňovače STABILO BOSS ORIGINAL (o kterých brzy napíšu samostatný článek, a které letos slaví neuvěřitelných 50 let). STABILO má také mnoho linerů a fixek, které prodává po sadách i jednotlivě na dokupování, což je bezva výhoda. A právě linerům i fixám...

Gelových per najdete v papírnictvích spoustu a jsou určitě různé kvality. Většina z nich má klasický vzhled... Barevné plastové tělo, vršek nebo vysunovací hrot, občas obrázek či třpytky. Prostě klasika a vlastně trochu nuda... Tedy dokud jsem neviděla "FANCY gelová pera" českého výrobce MFP paper.

Fixy a zvýrazňovače mají v dnešní době velké využití. V tomto článku Vám představím jak fixy, tak zvýrazňovače a ještě navíc lakové popisovače značky Edding... Vše je součástí překrásné sady "Pastel Celebrations", která je plná pastelových barev a je vhodná pro všechny, kteří rádi tvoří, malují a vyrábí.

Na tyto popisovače se mě na Instagramu ptáte dost často... Na začátek musím napsat, že je NAPROSTO MILUJI! Jsou skvělé právě na psaní Bullet Journal nebo poznámek v diáři, na zápisy do školy, využijete je v kanceláři. Jsou prostě všestranně využitelné, mají krásné barvy, nepropíjí se a spoutu dalších kladů.

Zvýrazňovače zná každý a téměř každý má nějaké doma. Druhů a značek je opravdu mnoho. Nejvíce rozšířené jsou asi neonové, ale poslední dobou jim "šlapou na linku" pastelové barvy. Právě ty jsou u mě v tuto chvíli nejoblíbenější. Mají jemné odstíny a přitom zářivé barvy, které nijak neruší text.

PASTELINi

06.03.2021

Pastelový svět miluje pastelové barvy. To je jasné! A tak jsem nemohla přehlédnout kolekci PASTELINI, která není žádnou letošní novinkou, ale naopak se stala úspěšnou stálicí v obchodech s kancelářskými doplňky a v papírnictvích.

Viděli jste na internetu nebo ve svém okolí krásně psané texty. Přišlo Vám, že jsou jako malované? Obdivujete to a máte pocit, že byste to nezvládli?

Mé nadšení pro tužky a bloky vzniklo hluboko v mém dětství. Dokonce bych řekla, že se člověk s láskou k papírnictví narodí.